درباره ما

نمایندگی ترابی بیش ازنیم قرن پیش پا به عرصه صنعت بیمه گذاشت، مرحوم تقی ترابی که خود پایه گذار سندیکای نمایندگان بیمه ایران بود طی سالهای متمادی خدمات شایانی در این صنعت ارائه داده است. پس از وی و از سال 1363 تا به امروز این نمایندگی توسط فرزندان آن مرحوم مدیریت گردید و به لطف و عنایت پروردگار توانسته خدمات درخشانی را به بیمه گذاران ارائه دهد.
خدمات مشاوره ای و کارشناسی های موفق در امور بیمه ای که موجب صدور تقدیرنامه هایی از جانب شرکت سهامی بیمه ایران گردید خود نشانی از تلاش بی وقفه خدمات رسانی این نمایندگی است.
کادری مجرب و نیروی متخصص و جوان با همراه داشتن اطلاعات و فن آوری روز موجب گردیده تا توانائی این نمایندگی را جهت ارائه خدمات بیشتر در انواع رشته های بیمه ای فراهم آورد.

این نمایندگی با ارائه پوششهای جدید بیمه ای که متناسب با نیاز فعالیت های روز اقتصادی بیمه گذاران می باشد به منظور کاهش ریسک موجبات کاهش فشارهای روحی و روانی ناشی از حوادث احتمالی را برای هموطنان گرامی به ارمغان خواهد آورد.
در این سایت سعی شده تا انواع بیمه ها، تعاریف و قوانین بیمه ای را مختصراً توضیح داده تا شهروندان بتوانند تا حدودی جواب سوالات اولیه بیمه ای خود را بیابند. همچنین امکان تکمیل نمودن فرم های پیشنهاد بیمه ای جهت خرید انواع بیمه نامه بصورت آنلاین نیز مهیا گردیده تا مشتریان با آسودگی بیشتر از خدمات این نمایندگی استفاده نمایند .